VYRÁBÍME ŠPIČKOVÉ STROJÍRENSKÉ DÍLY DO CELÉHO SVĚTA

Hledáme obráběče kovů, horizontka, karusel, soustruh

Název pozice: Obráběč kovů

Místo pracoviště: MOSTÁRNA Lískovec, spol. s r.o., Ostrava

Náplň práce:

  • Obsluha CNC horizontky se systémem Heidenhain iTNC 530
  • Obsluha CNC karuselu se systémem Sinumerik 840D
  • Obsluha CNC soustruhu se systémem ShopTurn + Sinumerik 840D

Požadujeme: Praxe minimálně 2 roky, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost systému výhodou, práce s měřidly, spolehlivost,   samostatnost a   zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme: Mzda 25 - 38 tis. Kč, 25 dnů dovolené, náborový příspěvek 50 tis. Kč, stravenková karta, hlavní pracovní poměr, pružná pracovní   doba, stabilní zaměstnání,  13. a 14. plat, firemní akce a další.

Prosíme o kontakt e-mailemnebo přímo telefonicky.

pdfNáborový leták6.24 MB03/08/2022, 14:43

Kariera 2022 07 Stranka 1

Kariera 2022 07 Stranka 2