VYRÁBÍME ŠPIČKOVÉ STROJÍRENSKÉ DÍLY DO CELÉHO SVĚTA

Asistent/asistentka obchodního oddělení

Název pozice: Asistent (-ka) obchodního oddělení

Místo pracoviště: MOSTÁRNA Lískovec, spol. s r.o., Na Rovince 914, 720 00 Ostrava-Hrabová

Náplň práce:   Vyřizování e-mailové korespondence, vystavování dodacích listů a CMR, fakturace, zajištění obchodní agendy firmy, další   administrativní práce spojené s obchodním oddělením

Požadujeme:   Ukončené SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B výhodou, znalost anglického nebo   německého jazyka výhodou,   samostatnost, pracovní nasazení a aktivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost, schopnost   týmové práce

Nabízíme:  Hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba, stabilní zaměstnání, platové ohodnocení 22 – 25 tis. Kč, 13. a 14. plat,   stravenkový paušál, 25 dnů dovolené, příspěvek na dopravu nebo ubytování, firemní akce a další

Kontakt:

Prosíme o kontakt e-mailemnebo přímo telefonicky.