VYRÁBÍME ŠPIČKOVÉ STROJÍRENSKÉ DÍLY DO CELÉHO SVĚTA

NDT operátor

Místo pracoviště: MOSTÁRNA Lískovec, spol. s r.o., Na Rovince 914, 720 00 Ostrava-Hrabová

Náplň práce: Provádění nedestruktivní kontroly zejména na ocelových svařencích. Zaznamenávání výsledků kontroly do protokolů a informačního systému. Spolupráce s výrobou a technickým oddělením

Požadujeme: Minimálně 2 letá praxe v oboru nedestruktivního zkoušení, zejména ultrazvukem. Platné certifikáty na zkoušení   ultrazvukem, magnetické a penetrační zkoušení, vizuální kontrolu ve stupni Level 2 dle EN ISO 9712. Znalost   čtení výkresové dokumentace,  spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, platný řidičský průkaz výhodou.

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba, stabilní zaměstnání, platové ohodnocení 33 – 40 tis. Kč, náborový   příspěvek 15 tis. Kč, 13. a 14. plat, stravenkový paušál, 25 dnů dovolené, příspěvek na dopravu nebo ubytování, firemní   akce a další

Kontakt:

Prosíme o kontakt e-mailemnebo přímo telefonicky.