VYRÁBÍME ŠPIČKOVÉ STROJÍRENSKÉ DÍLY DO CELÉHO SVĚTA

Zámečník, montér

Připojte se do našeho týmu strojařů a podílejte se na rozvoji strojírenské výroby v našem ostravském regionu.

MOSTÁRNA Lískovec®, spol. s r.o. je stabilní česká rodinná firma založena roku 1994. Specializujeme se na strojírenskou zakázkovou výrobu. Naše jedinečné výrobky dodáváme do celého světa. Na cestě za našimi úspěchy jsou naši zaměstnanci. Vzhledem k našemu rozvoji hledáme šikovné nadšence do strojírenství, kterým rádi dáme příležitost k zajímavé práci a možnost profesního růstu spolu s námi.

Co budete dělat?

  • Můžete se těšit na provádění veškerých zámečnických a montážních prací.
  • Pracujete podle technické výkresové dokumentace a dbáte na kvalitu vaší práce.
  • Při práci používáte ruční i strojní zařízení.
  • Spolupracujete s ostatními kolegy obráběcí a svářečské dílny.

Co od Vás očekáváme?

  • SOU vzdělání technického zaměření, ideálně obor zámečník.
  • Pokud jste bez praxe nebo ji dlouho nevyužíváte a máte chuť a nadšení, tak Vás rádi zaučíme.
  • Potřebná je orientace a čtení strojní technické výkresové dokumentace.
  • Znalost v oblasti technologie, ručního a strojního zařízení.

Co vám nabízíme?

  • Výborné mzdové ohodnocení podle zkušenosti a praxe
  • 25 dnů dovolené
  • Náborový příspěvek až 15 tis. Kč
  • Výkonnostní odměny
  • Individuální odměny
  • a 14. mzda
  • Životní jubilea
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování
  • Firemní akce a další

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Pošlete nám svůj životopis a my Vám zavoláme.